All Products
-
Epoxy Resin Insulator
-
Medium Voltage Insulators
-
High Voltage Epoxy Resin Insulator
-
Vacuum Circuit Breaker
-
Epoxy Resin Bushing
-
Electrical Switchgear Components
-
Cast Resin Transformer
-
Earthing Switch
-
Copper Electrical Contacts
-
High Voltage Disconnect Switch
-
Zinc Oxide Lightning Arrester
-
Industrial Cable Ties
-
Electrical Conduit Plastic Pipe
-
High Voltage Indicators
-
Moulded Case Circuit Breaker
-
Load Breaker Switch
-
Power Distribution Transformer
-
StephanQiuPu is a great electric power factory. we satisfy you very much . will cooperate with you again!
Keywords [ earth switch in switchgear ] match 215 Products.
1250A-1600A 24kv/225 Epoxy Resin V. T Spout Insulator Conatctor Box with Switch Cabinet
| Material: | Epoxy Resin |
|---|---|
| Color: | Red/Brown |
| Higth: | 315mm |
24kV Epoxy Resin V.T Spout Bushing Insulator in Medium-Voltage Switch Cabinet
| Material: | Epoxy Resin |
|---|---|
| Color: | Red/Brown |
| Higth: | 315mm |
Outdoor High Voltage Disconnect Switch Isolator Switch 630A-3150A
| Rate Voltage: | 36kV |
|---|---|
| Rate Current: | 630A-3150A |
| Hot Stable Current: | 12.5kA/4S |
Outdoor High Voltage Disconnect Switch , High Voltage Isolator Switch 630A-4000A
| Rate Voltage: | 36kV |
|---|---|
| Rate Current: | 630A-4000A |
| Hot Stable Current: | 12.5kA/4S |
12kV Outdoor High Voltage Disconnect Switch , High Voltage Isolator Switch 630A-4000A
| Rate Voltage: | 12kV |
|---|---|
| Rate Current: | 630A-4000A |
| Hot Stable Current: | 12.5kA/4S |
12kV Outdoor High Voltage Disconnect Switch , High Voltage Isolator Switch 630A-4000A with Polymer material
| Rate Voltage: | 12kV |
|---|---|
| Rate Current: | 630A-4000A |
| Hot Stable Current: | 12.5kA/4S |
24kV Outdoor High Voltage Disconnect Switch , High Voltage Isolator Switch 630A-4000A with Polymer material
| Rate Voltage: | 24kV |
|---|---|
| Rate Current: | 630A-4000A |
| Hot Stable Current: | 12.5kA/4S |
36kV High Voltage Disconnect Switch , High Voltage Isolator Switch 630A-4000A With Polymer Material
| Rate Voltage: | 40.5kV |
|---|---|
| Rate Current: | 630A-4000A |
| Hot Stable Current: | 12.5kA/4S |
Electrical High Voltage Disconnect Switch , 3 Phase Isolator Switch GN19-12
| Rate Voltage: | 12kV |
|---|---|
| Rate Current: | 400A |
| Hot Stable Current: | 12.5kA/4S |
Three Phase High Voltage Disconnect Switch Electrical HV Isolator Switch GN19-12M
| Rate Voltage: | 12kV |
|---|---|
| Rate Current: | 400A |
| Hot Stable Current: | 12.5kA/4S |

