All Products
-
Epoxy Resin Insulator
-
Medium Voltage Insulators
-
High Voltage Epoxy Resin Insulator
-
Vacuum Circuit Breaker
-
Epoxy Resin Bushing
-
Electrical Switchgear Components
-
Cast Resin Transformer
-
Earthing Switch
-
Copper Electrical Contacts
-
High Voltage Disconnect Switch
-
Zinc Oxide Lightning Arrester
-
Industrial Cable Ties
-
Electrical Conduit Plastic Pipe
-
High Voltage Indicators
-
Moulded Case Circuit Breaker
-
Load Breaker Switch
-
Power Distribution Transformer
-
StephanQiuPu is a great electric power factory. we satisfy you very much . will cooperate with you again!
Keywords [ wall through bushing ] match 84 Products.
24kV Epoxy Resin V.T Spout Bushing Insulator in Medium-Voltage Switch Cabinet
| Material: | Epoxy Resin |
|---|---|
| Color: | Red/Brown |
| Higth: | 315mm |
Red High Voltage Epoxy Resin Insulator 40.5kV Shielded Spout Bushing for Switchgear
| Color: | Red/brown |
|---|---|
| Material: | Epoxy Resin , Casting Resin |
| Rate Voltage: | 40.5kV |
Industrial 254 European Epoxy Resin Switchgear Bushing APG High Tension
| Material: | Casting Resin |
|---|---|
| Color: | Red/Brown |
| Rated Voltage: | 12kV |
235mm Plug In epoxy resin cast bushing With SF6 Switchgear Cable Components
| Material: | Casting Resin |
|---|---|
| Color: | Brown/Red |
| Rated Voltage: | 12kV |
Cable Connecter 202MM Epoxy Resin Bushing With High Voltage Solid Cabinet
| Material: | Casting Resin |
|---|---|
| Color: | Brown |
| Rated Voltage: | 12kV |
36kv Epoxy Resin VT Spout Bushing Insulation Contactor Box
| Color: | Red |
|---|---|
| Material: | Epoxy Resin |
| Rate Voltage: | 36kV |
36kv 660mm Epoxy Resin V. T. Spout Bushing Insulator with Shiled Net for Fix Copper Busbar in Switchgear
| Color: | Red |
|---|---|
| Material: | Epoxy Resin |
| Rate Voltage: | 40.5kV |
11kV Red Color Switchgear Epoxy Resin Cast Bushing Heat Resistance 4000A
| Material: | Casting Resin |
|---|---|
| Rate Voltage: | 11 KV |
| Frequency Voltage: | 42 KV |
Red Brown Epoxy Resin Cast Insulators Insulating Bushing For Switchgear 1600A 10kV
| Material: | Epoxy Resin |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12 KV |
| Current: | 1600A-2000A |
11kv 4000A Epoxy Casting Resin Insulator V. T Spout Bushing
| Material: | Epoxy Resin |
|---|---|
| Rate Voltage: | 11 KV |
| Current: | 4000A |

