All Products
-
Epoxy Resin Insulator
-
Medium Voltage Insulators
-
High Voltage Epoxy Resin Insulator
-
Vacuum Circuit Breaker
-
Epoxy Resin Bushing
-
Electrical Switchgear Components
-
Cast Resin Transformer
-
Earthing Switch
-
Copper Electrical Contacts
-
High Voltage Disconnect Switch
-
Zinc Oxide Lightning Arrester
-
Industrial Cable Ties
-
Electrical Conduit Plastic Pipe
-
High Voltage Indicators
-
Moulded Case Circuit Breaker
-
Load Breaker Switch
-
Power Distribution Transformer
-
StephanQiuPu is a great electric power factory. we satisfy you very much . will cooperate with you again!
24kV XGN15-12 Metal Clad MV Medium Voltage Switchgear SF6 630A-1250A
| Product Name: | SF6 MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 24kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |
High Performance Silicone Rubber Heater For Indoor High Voltage Equipment
| Material: | Silicone Rubber |
|---|---|
| Rated Power: | 50W-500W |
| Size: | 150X250mm |
Umbrella Gear System With ES-10 Earthing Switch In GZS1-12 Switchgear
| Material: | Steel |
|---|---|
| Caninet: | KYN28-12/GZS1-12 |
| Width: | 800-1000mm |
220mm 120VAC Backward Curved Centrifugal Fan 550CFM OEM ODM For Medical
| Applicable Industries: | Hotels, Garment Shops, Building Material Shops... |
|---|---|
| Electric Current Type: | AC |
| Mounting: | Duct Fan |
UL Approved Backward Curved Centrifugal Fan 225mm Diameter 800CFM 110V AC OEM ODM
| Protection Grade: | IP44 |
|---|---|
| Model Number: | C2S-225.63C |
| Warranty: | 4 Years |
AC Backward Centrifugal Ventilation Fan Curve Blade 315mm
| Applicable Industries: | Manufacturing Plant, Other |
|---|---|
| Blade Material: | Cast Iron |
| Warranty: | 1 Years |
175mm Backward Curved Centrifugal Fan Air Purification System Parts
| Motor Structure: | External Rotor Motor |
|---|---|
| Electric Current Type: | AC |
| Power Supply Connection: | 3266-18 Lead Wire |
GMS-2 Electrical Switchgear Components Steel Door Lock High Voltage
| Material: | Steel |
|---|---|
| Caninet: | KYN28-12/630-4000 |
| Width: | 40mm |
Fj12032mab Compact Axial Fan With Metal Blades 120mm
| Customized Support: | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Electric Current Type: | AC |
| Mounting: | Free Way |
Enclosure Axial Flow Fan Airflow AC 220V Cooler Industrial Carbon Steel YWF4E 500 Black
| Applicable Industries: | Hotels, Garment Shops, Building Material Shops... |
|---|---|
| Electric Current Type: | AC |
| Mounting: | Axial Cooling Fan |

