All Products
-
Epoxy Resin Insulator
-
Medium Voltage Insulators
-
High Voltage Epoxy Resin Insulator
-
Vacuum Circuit Breaker
-
Epoxy Resin Bushing
-
Electrical Switchgear Components
-
Cast Resin Transformer
-
Earthing Switch
-
Copper Electrical Contacts
-
High Voltage Disconnect Switch
-
Zinc Oxide Lightning Arrester
-
Industrial Cable Ties
-
Electrical Conduit Plastic Pipe
-
High Voltage Indicators
-
Moulded Case Circuit Breaker
-
Load Breaker Switch
-
Power Distribution Transformer
-
StephanQiuPu is a great electric power factory. we satisfy you very much . will cooperate with you again!
1250A Safety Metal Valve Interlock System Mechanism 800mm With GZS1 Switchgear
| Material: | Steel |
|---|---|
| Caninet: | KYN28-12 |
| Width: | 800-1000mm |
Link System With ES-10 Earthing Switch In GZS1-12 Switchgear 0.4M
| Material: | Steel |
|---|---|
| Caninet: | KYN28-12/GZS1-12 |
| Width: | 800-1000mm |
GMS-1 High Voltage Electrical Switchgear Components Steel Door Lock
| Material: | Steel |
|---|---|
| Caninet: | KYN28-12 |
| Width: | 40mm |
Spillikin Temperature Controller With Switchgear Surface Low Discharge
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Type: | ZHTK-02 |
| Rated Current: | 15A |
Armored Removable AC Metal Enclosed Switchgear Power Distribution
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Model Number: | KYN61 |
| Product Name: | High Voltage AC Metal Enclosed Switchgear |
Kyn28-12/550mm 1250A Indoor Armored Removable AC Metal-Enclosed Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |
11kV Kyn28-12/800 630A-4000A Indoor Armored Removable AC Metal-Enclosed Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |
Kyn28-12/800 630A-4000A Indoor Armored Removable AC Metal-Enclosed Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |
Kyn28-12/800 630A-1250A Indoor Armored Removable AC Metal-Enclosed Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |
ISO Armoured Electrical Switchgear Components Open Type
| Place Of Origin: | Zhenjiang,China |
|---|---|
| Color: | According To Customer Needs, Customized |
| Shape: | Customized |

