All Products
-
Epoxy Resin Insulator
-
Medium Voltage Insulators
-
High Voltage Epoxy Resin Insulator
-
Vacuum Circuit Breaker
-
Epoxy Resin Bushing
-
Electrical Switchgear Components
-
Cast Resin Transformer
-
Earthing Switch
-
Copper Electrical Contacts
-
High Voltage Disconnect Switch
-
Zinc Oxide Lightning Arrester
-
Industrial Cable Ties
-
Electrical Conduit Plastic Pipe
-
High Voltage Indicators
-
Moulded Case Circuit Breaker
-
Load Breaker Switch
-
Power Distribution Transformer
-
StephanQiuPu is a great electric power factory. we satisfy you very much . will cooperate with you again!
Keywords [ bus support insulators ] match 62 Products.
Electric Epoxy Resin Medium Voltage Insulators 630A 10kV High Performance
| Material: | Epoxy Resin |
|---|---|
| Color: | Red |
| Rate Voltage: | 10kV |
Epoxy Resin Medium-Voltage 75X190 24kV Support Capacitor Insulator with 80pF
| Material: | Casting Resin |
|---|---|
| Color: | Red/Brown |
| Higth: | 190mm |
Electrical Epoxy Resin Low Voltage Standoff Insulator Supporting Busbar
| Material: | Epoxy Resin/Casting Resin |
|---|---|
| Color: | Red/Brown |
| Creepage Distance: | 260mm |
Red Epoxy Resin Insulator SM Series Busbar Insulator For Switchgear
| Material: | DMC |
|---|---|
| Color: | Red |
| Torgue Strength: | 12 FT LBS |
Epoxy Resin Post Insulator 75X210mm , Switchgear Insulator Reliable Operation
| Material: | Epoxy Resin , Casting Resin |
|---|---|
| Color: | Red/Brown |
| Dia: | 75mm |
24kV Epoxy Resin Post Insulator 75X210mm , Switchgear Insulator Reliable Operation
| Material: | Epoxy Resin , Casting Resin |
|---|---|
| Color: | Red |
| Dia: | 75mm |
High Voltage Indoor Solid Insulation Switchgear SIS-12/630-25 50Hz
| Protection Grade: | IP 50 |
|---|---|
| Rated Working Voltage: | AC, 220 |
| Frequency: | 50Hz |
Indoor Solid Insulated Switchgear SIS-12/1250-25 High Voltage
| Protection Grade: | IP 50 |
|---|---|
| Rated Working Voltage: | AC, 220 |
| Frequency: | 50Hz |
High Voltage Indoor Solid Insulation Switchgear GTXN-12/630-25 50Hz
| Protection Grade: | IP 50 |
|---|---|
| Rated Working Voltage: | AC, 220 |
| Frequency: | 50Hz |
Indoor Solid Insulated Switchgear Operating Mechanism SIS-12/1250-25 High Voltage
| Protection Grade: | IP 50 |
|---|---|
| Rated Working Voltage: | AC, 220 |
| Frequency: | 50Hz |

