All Products
-
Epoxy Resin Insulator
-
Medium Voltage Insulators
-
High Voltage Epoxy Resin Insulator
-
Vacuum Circuit Breaker
-
Epoxy Resin Bushing
-
Electrical Switchgear Components
-
Cast Resin Transformer
-
Earthing Switch
-
Copper Electrical Contacts
-
High Voltage Disconnect Switch
-
Zinc Oxide Lightning Arrester
-
Industrial Cable Ties
-
Electrical Conduit Plastic Pipe
-
High Voltage Indicators
-
Moulded Case Circuit Breaker
-
Load Breaker Switch
-
Power Distribution Transformer
-
StephanQiuPu is a great electric power factory. we satisfy you very much . will cooperate with you again!
Keywords [ bus support insulators ] match 62 Products.
400A-4000A Red Copper Busbar In All Of Types High Voltage And Low Voltage Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 11kV-36kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |
Industrial Epoxy Resin Bushing Wall Piercing Sleeve Insulator 130X210X240mm
| Material: | Epoxy Resin |
|---|---|
| Color: | Red/Brown |
| Rated Voltage: | 10kV |
Enclosed Anti Interlock 50Hz 12kV MV Fixed Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |
Five Anti Interlock KYN28-12 TypeType MV Fixed Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |
Enclosed Anti Interlock 50Hz 24kV Medium Voltage Fixed Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 24kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |
36kv Kyn61-40.5 Armored Removable AC Metal Enclosed Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 36kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |
Kyn28-12/550mm 1250A Indoor Armored Removable AC Metal-Enclosed Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |
Kyn28-12/800 630A-1250A Indoor Armored Removable AC Metal-Enclosed Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |
Kyn28-12/800 630A-4000A Indoor Armored Removable AC Metal-Enclosed Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |
11kV Kyn28-12/800 630A-4000A Indoor Armored Removable AC Metal-Enclosed Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |

