All Products
-
Epoxy Resin Insulator
-
Medium Voltage Insulators
-
High Voltage Epoxy Resin Insulator
-
Vacuum Circuit Breaker
-
Epoxy Resin Bushing
-
Electrical Switchgear Components
-
Cast Resin Transformer
-
Earthing Switch
-
Copper Electrical Contacts
-
High Voltage Disconnect Switch
-
Zinc Oxide Lightning Arrester
-
Industrial Cable Ties
-
Electrical Conduit Plastic Pipe
-
High Voltage Indicators
-
Moulded Case Circuit Breaker
-
Load Breaker Switch
-
Power Distribution Transformer
-
StephanQiuPu is a great electric power factory. we satisfy you very much . will cooperate with you again!
Keywords [ indoor vacuum circuit breaker ] match 113 Products.
DJSIS-12/(630A-1250A ) high voltage indoor solid cabniet swithcgear epoxy resin insulation
| Current: | 630A-1250A |
|---|---|
| Voltage: | 12kV |
| Packaging Details: | WOODEN |
High Voltage Electrical Switchgear Components Indoor Solid Ring Cabniet Epoxy Resin Insulation
| Current: | 630A |
|---|---|
| Voltage: | 12kV |
| Color: | Red |
Electrical Vacuum Load Break Disconnect Switch 12kV High Voltage FZN25-12D
| Rate Voltage: | 12kV |
|---|---|
| Frequency Voltage: | 42kV |
| Stable Current: | 20kA/4s |
VS1-12 630A High Voltage Epoxy Resin Insulator Insulation Tube IEC Standard
| Material: | Epoxy Resin |
|---|---|
| Rated Current: | 630A-1250A |
| Rated Voltage: | 10kV |
Electrical Support High Voltage Epoxy Resin Insulator For Switchgear 630A-1250A 12kV
| Material: | Epoxy Resin/Casting Resin |
|---|---|
| Rated Current: | 630A-1250A |
| Rated Voltage: | 12kV |
VS1-12 630A High Voltage Epoxy Resin Insulation Tube IEC Standard 4 Holes
| Material: | Epoxy Resin |
|---|---|
| Rated Current: | 630A-1250A |
| Rated Voltage: | 12kV |
Brown Color Epoxy Resin Cast Insulators Insulation Tube 3150A 12kV 563mm Length
| Material: | Epoxy Resin/Casting Resin |
|---|---|
| Rated Current: | 3150A |
| Rated Voltage: | 12kV |
High Voltage 1250A Red Copper Fixed Contact , VCB Copper Static Contact
| Material: | Red Copper |
|---|---|
| Current: | 1250A |
| Dia: | 49mm |
49X82mm High Voltage 1250A Red Copper Fixed Contact , VCB Copper Static Contact
| Material: | Red Copper |
|---|---|
| Current: | 1250A |
| Dia: | 49mm |
24 Pins Copper Electrical Contacts , 630A Silver Moving Tulip Contacts For VCB
| Material: | Red Copper |
|---|---|
| Higth: | 59mm |
| Plant: | Silver |

