All Products
-
Epoxy Resin Insulator
-
Medium Voltage Insulators
-
High Voltage Epoxy Resin Insulator
-
Vacuum Circuit Breaker
-
Epoxy Resin Bushing
-
Electrical Switchgear Components
-
Cast Resin Transformer
-
Earthing Switch
-
Copper Electrical Contacts
-
High Voltage Disconnect Switch
-
Zinc Oxide Lightning Arrester
-
Industrial Cable Ties
-
Electrical Conduit Plastic Pipe
-
High Voltage Indicators
-
Moulded Case Circuit Breaker
-
Load Breaker Switch
-
Power Distribution Transformer
-
StephanQiuPu is a great electric power factory. we satisfy you very much . will cooperate with you again!
Keywords [ indoor vacuum circuit breaker ] match 113 Products.
FN5-12 High Voltage Indoor Vacuum Load Switch GB3804 IEC420 Standard
| Rate Voltage: | 12kV |
|---|---|
| Frequency Voltage: | 42kV |
| Stable Current: | 31.5kA-50kA/4s |
Electrica Indoor Vacuum High Voltage Disconnect Switch 12kV Light Weight
| Rate Voltage: | 12kV |
|---|---|
| Frequency Voltage: | 42kV |
| Stable Current: | 31.5kA/4s |
Drive Type Indoor Vacuum High Voltage Load Switch For Industrial Power Euipments
| Rate Voltage: | 12kV |
|---|---|
| Frequency Voltage: | 42kV |
| Stable Current: | 31.5kA/4s |
Indoor Installation Epoxy Resin Bushing , High Voltage Post Insulators 40.5kV
| Name: | Epoxy Resin Bushing |
|---|---|
| Color: | Red Or Customized |
| Installation: | Indoor Installation |
Indoor VCB Copper Electrical Contacts Arm Type 42X315mm 630A-2000A
| Material: | Red Copper |
|---|---|
| Current: | 630A-2500A |
| Dia: | 42mm |
Indoor VCB Copper Electrical Contacts Arm Type 630A-2000A
| Material: | Red Copper |
|---|---|
| Current: | 630A-2000A |
| Dia: | 50mm |
Indoor 1600A Red Copper Silver Plated Contacts For Switchgear 55X82 MM
| Material: | Red Copper |
|---|---|
| Current: | 2500A |
| Dia: | 55mm |
Indoor Solid Insulated Switchgear Operating Mechanism SIS-12/1250-25 High Voltage
| Protection Grade: | IP 50 |
|---|---|
| Rated Working Voltage: | AC, 220 |
| Frequency: | 50Hz |
EGC/GT-12/C 630 Indoor 12kV High Voltage Solid State Switchgear 1.5 M
| Material: | SS304 |
|---|---|
| Length: | 1.5 M |
| Current: | 630A-1250A |
Indoor 630A 10kV Epoxy Resin Insulator Spout Bushings Switchgear Components
| Material: | Epoxy Resin |
|---|---|
| Rate Voltage: | 10 KV |
| Frequency Voltage: | 42 KV |

