All Products
-
Epoxy Resin Insulator
-
Medium Voltage Insulators
-
High Voltage Epoxy Resin Insulator
-
Vacuum Circuit Breaker
-
Epoxy Resin Bushing
-
Electrical Switchgear Components
-
Cast Resin Transformer
-
Earthing Switch
-
Copper Electrical Contacts
-
High Voltage Disconnect Switch
-
Zinc Oxide Lightning Arrester
-
Industrial Cable Ties
-
Electrical Conduit Plastic Pipe
-
High Voltage Indicators
-
Moulded Case Circuit Breaker
-
Load Breaker Switch
-
Power Distribution Transformer
-
StephanQiuPu is a great electric power factory. we satisfy you very much . will cooperate with you again!
Keywords [ electrical switchgear parts ] match 302 Products.
GMS-2 Electrical Switchgear Components Steel Door Lock High Voltage
| Material: | Steel |
|---|---|
| Caninet: | KYN28-12/630-4000 |
| Width: | 40mm |
Electrical Switchgear Components Enclosure Cabinet LED Light Long Time Duration
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Rated Power: | 25W-40W |
| Size: | 101*71 |
Spillikin Temperature Controller With Switchgear Surface Low Discharge
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Type: | ZHTK-02 |
| Rated Current: | 15A |
SKW1-1000/3P/800A ( DW50) Intelligent Universal Circuit Breaker With Low Voltage Switchgear
| VOTAGE: | 48 V,AC220V ,380V |
|---|---|
| CURRENT: | 630A-1000A |
| Material: | Plastic |
Auxiliary Switch Electrical Switchgear Components For High Voltage VCB
| Materal: | Pastic |
|---|---|
| Rated Voltage: | 660V |
| Rated Power: | 50Hz |
400A-4000A Red Copper Busbar In All Of Types High Voltage And Low Voltage Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 11kV-36kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |
Kyn28-12/550mm 1250A Indoor Armored Removable AC Metal-Enclosed Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |
Kyn28-12/800 630A-1250A Indoor Armored Removable AC Metal-Enclosed Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |
11kV Kyn28-12/800 630A-4000A Indoor Armored Removable AC Metal-Enclosed Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |
Enclosed Anti Interlock 50Hz 12kV MV Fixed Switchgear
| Product Name: | MV Fixed Switchgear |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12kV |
| Rate Frequency: | 50Hz |

