All Products
-
Epoxy Resin Insulator
-
Medium Voltage Insulators
-
High Voltage Epoxy Resin Insulator
-
Vacuum Circuit Breaker
-
Epoxy Resin Bushing
-
Electrical Switchgear Components
-
Cast Resin Transformer
-
Earthing Switch
-
Copper Electrical Contacts
-
High Voltage Disconnect Switch
-
Zinc Oxide Lightning Arrester
-
Industrial Cable Ties
-
Electrical Conduit Plastic Pipe
-
High Voltage Indicators
-
Moulded Case Circuit Breaker
-
Load Breaker Switch
-
Power Distribution Transformer
-
StephanQiuPu is a great electric power factory. we satisfy you very much . will cooperate with you again!
Keywords [ electrical switchgear parts ] match 302 Products.
ES1-10/31.5 Indoor Electrical Earthing Switch For Switchgear Equipments
| Rate Voltage: | 12kV |
|---|---|
| Frequency Voltage: | 42kV |
| Space Dsitance: | 150MM-210MM |
IEC Standard Epoxy Resin Spout Insulator , 3150A 12kV HV Switchgear Insulator
| Material: | Casting Resin , Epoxy Resin |
|---|---|
| Rate Voltage: | 12 KV |
| Current: | 3150A |
Hot sale IP2X XGN2-12 AC Box-type fixed metal-enclosed switchgear
| Model Number: | XGN2-12 |
|---|---|
| Rated Voltage: | 3.6/7.2/12KV |
| Rated Frequency: | 50Hz |
Plastic Cable Clamp For Indoor High Voltage Switchgear Equipment
| Material: | PP |
|---|---|
| Size: | 13-10mm |
| Type: | Clamp |
24kV Epoxy Resin Post Insulator 75X210mm , Switchgear Insulator Reliable Operation
| Material: | Epoxy Resin , Casting Resin |
|---|---|
| Color: | Red |
| Dia: | 75mm |
Indoor Medium-Voltage Indicator Without Lock with Relay with Core Phase Function in Switchgear
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Rated Voltage: | 3.6kV-40.5kV |
| Work Voltage: | 48V/110V/220V |
36kv Epoxy Resin Through Wall Bushing Insulation Protect Copper Busbar In Switchgear For Three Holes
| Rated Voltage: | 36kV |
|---|---|
| Place of Origin | CN |
| Brand Name | qiupu |
24kV-80 PF Epoxy Resin Capacitor Insulator With Indicator In Switchgear
| Material: | Epoxy Resin , Casting Resin |
|---|---|
| Color: | Red/Brown |
| Dia: | 75mm |
Indoor Combined Switchgear Earthing Switch High Voltage JN15-24kV/31.5kA
| Rate Voltage: | 24kV |
|---|---|
| Frequency Voltage: | 65kV |
| Space Dsitance: | 210mm |
12kV 31.5kA Indoor Electrical Earthing Switch for Switchgear Equipments
| Rate Voltage: | 12kV |
|---|---|
| Frequency Voltage: | 42kV |
| Space Dsitance: | 150MM-210MM |

